The God Of High School’un yani kısacı GoH’un Animesi Geliyor! GoH bir dövüş sanatları webtoonudur ama merak etmeyin, 2020 yılının Temmuz ayında animesi de gelecek!!!

The God of High School’un konusu ise lisede olan ve dövüş sanatı bilen öğrencilerin bir yarışmaya katılıp, varlarını yoklarını ortaya koyup dövüşmeleridir. Peki bunu neden mi yapıyorlar? Çünkü kazanan kişinin herhangi bir dileği gerçek olucak! Herkesin ayrı ve farklı dilekleri var ama bakalım kazanan kim olacak? Cennetleri bile sallayacak efsanevi bir turnuvaya hazır olun!!!

Karakterler

Mori Jin:

6. seviye bir dövüşçüdür ama dövüşürken seviyesi 13’e çıkar, tekvando kullanır. Büyükbabası Taejin Jin tarafından büyütülmüştür ve dileği ise türlü türlü ve güçlü kişilerle dövüşmektir.

Mira Yoo:

9. seviye bir dövüşçüdür ve kılıç kullanır. Aile dojosu kapanınca dojoyu devam ettirebilmek için güçlü erkekler aramaya başlamıştır, dileği ise aile dojosunu yeniden açmaktır.

Daewi Han:

Mira Yoo gibi 9. seviye bir dövüşçüdür ve karate yapar. Arkadaşı lösemi olduğundan dolayı hastanede yatmaktadır ve Daewi Han da onun bakım masraflarını çalışarak karşılamaktadır, dileği ise arkadaşını iyileştirmek.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir